| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 21cm x 12cm |
| Barcode | 5036740543410 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Country House Tealight Teal
Code: 310761
Village Pottery Country House Tealight Pale Grey
Code: 310762
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 18.5cm x 13.5cm x 8cm |
| Barcode | 5036740543427 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Country House Tealight Grey
Code: 310763
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 22cm x 14cm x 10cm |
| Barcode | 5036740543434 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection