| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 17.6cm x 16.8cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740494378 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Grey House Tealight
Code: 291344
Village Pottery Green House Tealight Large
Code: 295110
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 25cm x 15.5cm x 9.5cm |
| Barcode | 5036740502097 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Heart House Tealight Teal
Code: 310750
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 15cm x 10.5cm x 7.5cm |
| Barcode | 5036740543366 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Village Pottery Xmas Church Tealight Large (310806)
Village Pottery Tall Blue House Tealight (200610)
Village Pottery Tall Dark Grey House Tealight (200611)
Village Pottery cream House Tealight Large (200613)
Village Pottery Beige House Tealight Large (200612)