| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 21.5cm x 14cm x 8cm |
| Barcode | 5036740521982 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Beige House Tealight Large
Code: 200612
Village Pottery cream House Tealight Large
Code: 200613
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 23cm x 16cm |
| Barcode | 5036740521999 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery 2 Houses Tealight
Code: 288250
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 18.5cm x 11cm x 7.5cm |
| Barcode | 5036740482856 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Sparkle Silver Plated Bangle Clear (359480)
Silver Ombre Gift Bag Medium (E308643)
Moving Crystal Glam Teardrop Silver Plated Necklace (359522)
Bamboo Sparkle Ring Silver Plated Necklace (359176)
All That Bling Two Tier Silver Plated Friendship Bracelet (349394)
Nordic Lights Candle Shade Friend (K62701)
Mixed Metal Modern Heart Necklace (349245)
Geometric Rectangles Silver Plated Bracelet (349227)



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection