| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 14.8cm x 10cm x 8cm |
| Barcode | 5036740494347 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Dark Grey House Tealight
Code: 291341
Village Pottery Light Grey House Tealight
Code: 291342
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 13.5cm x 12.4cm x 8.7cm |
| Barcode | 5036740494354 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Traditional House Tealight
Code: 291343
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 15cm x 13.7cm x 7.5cm |
| Barcode | 5036740494361 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Moving Crystal Silver Plated Sparkle Teardrop Earrings (339947)
Bamboo Silver Plated Large Heart Earrings (359174)
Nordic Lights Candle Shade Cutout Star (K62867)
Tree of Life Cross Body Bag Cream (299741)
Bamboo Silver Plated Hearts Necklace (359173)
Scallop Cuff Boxed Gloves (349965)
Floral Meadow Tote Bag (324846)
Village Pottery Tall Dark Grey House Tealight (200611)



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection