| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 22.5cm x 10cm x 8cm |
| Barcode | 5036740482870 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Tall House Tealight
Code: 288252
Village Pottery Large House Tealight
Code: 288253
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 16.5cm x 17.5cm x 10cm |
| Barcode | 5036740482887 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Caravan Planter Pot Blue
Code: 288271
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 16cm x 23cm |
| Barcode | 5036740482948 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Village Pottery Santa's Grotto Xmas (360002)
Mixed Metal Triple Heart Necklace (349243)
Moo-Shroom Coo Extra Large (355063)
Butterfly Cluster Tote Bag (319820)
Bamboo Sparkle Two Tone Circles Bracelet (359185)
Cute Bronze Highland Coo Sitting Large (355053)
Father's Day Galaxy Grandad Plaque (K64372)



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection