| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 60cm x 2,300cm x 3,430cm |
| Barcode | 5010792540023 |
| Range | Christmas Plaques, Signs & Boxes |
| Collection | Xmas |
Multi Hanging Plaque Hearts
Code: LP54002
Xmas Santa Gingerbread
Code: LP54008
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 2cm x 38cm x 8.5cm |
| Barcode | 5010792540085 |
| Range | Christmas Plaques, Signs & Boxes |
| Collection | Xmas |
Xmas Letterbox For Santa
Code: LP54014
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 30cm x 20cm x 9.5cm |
| Barcode | 5010792540146 |
| Range | Christmas Plaques, Signs & Boxes |
| Collection | Xmas |


Accessories Collection
Bath & Body Collection
Bright Stripes
Cosmos Lamps
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Equilibrium Christmas Collection
Gold Edition
Halloween Collection
Hearts Design Madelaine
Jennifer Rose Lemons
LED Lamps
Madd Capp Jigsaw Puzzles
Minibricks Collection
Pebble Glass Collection
Reactive Glaze Collection
Room Sprays
Rose Garden