| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 30cm x 20cm x 9.5cm |
| Barcode | 5010792540146 |
| Range | Christmas Plaques, Signs & Boxes |
| Collection | Xmas |
Xmas Letterbox For Santa
Code: LP54014
Star Dishes 3 on Wood Tray
Code: LP53967
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 5cm x 38cm x 12.5cm |
| Barcode | 5010792539676 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Xmas |
Star/Tree Dishes 3 on Wood Tray
Code: LP53968
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 5cm x 32cm x 12cm |
| Barcode | 5010792539683 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Xmas |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Bath & Body Collection
Bright Stripes
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Gold Edition
Halloween Collection
Hearts Design Madelaine
Jennifer Rose Lemons
LED Lamps
Minibricks Collection
Reactive Glaze Collection
Room Sprays
Rose Garden
Sandy Beach Collection
Glitter Colour Manicure Set (LP76631)
Village Pottery L Shape Garden Thatch Tealight (362407)
Village Pottery Croft House Thatch Straw (342592)
Village Pottery Round Garden House Tealight (362410)
Butterfly Glow LED Egg Lamp (346045)
Celebration Heart Plaque Engagement (335664)