| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 5cm x 38cm x 12.5cm |
| Barcode | 5010792539676 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Xmas |
Star Dishes 3 on Wood Tray
Code: LP53967
Star/Tree Dishes 3 on Wood Tray
Code: LP53968
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 5cm x 32cm x 12cm |
| Barcode | 5010792539683 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Xmas |
Dishes With Star 3 on Wood Tray
Code: LP53970
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 6cm x 42cm x 14cm |
| Barcode | 5010792539706 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Xmas |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Bath & Body Collection
Bright Stripes
Cosmos Lamps
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Gold Edition
Halloween Collection
Hearts Design Madelaine
Jennifer Rose Lemons
LED Lamps
Minibricks Collection
Reactive Glaze Collection
Room Sprays
Rose Garden
Sandy Beach Collection
Urban Art Collection