| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 17.5cm x 26cm x 13.5cm |
| Barcode | 5010792446554 |
| Range | Antique Pals Doorstops |
| Collection | Antique Pal Doorstops |
Antique Pal Doorstop Sheep
Code: LP44655
Antique Pal Doorstop Dacshund
Code: LP45227
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 29.5cm x 22.5cm x 13.5cm |
| Barcode | 5010792452272 |
| Range | Antique Pals Doorstops |
| Collection | Antique Pal Doorstops |
Antique Pal Doorstop Hedgehog
Code: LP45234
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 33cm x 22cm x 25cm |
| Barcode | 5010792452340 |
| Range | Antique Pals Doorstops |
| Collection | Antique Pal Doorstops |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Bath & Body Collection
Bright Stripes
Cosmos Lamps
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Sentiment Necklaces
Gold Edition
Halloween Collection
Hearts Design Madelaine
Jennifer Rose Lemons
LED Lamps
Madd Capp Jigsaw Puzzles
Mini Bricks Collection
Bug Art Mug Binky Bunny (LP34175)
Bug Art Mug Murphy Mutt (LP34174)
Antique Pal Doorstop Bull (LP42913)
Bug Art Mug Duncan Dragon (LP34172)