| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 16cm x 35cm x 18cm |
| Barcode | 5010792419862 |
| Range | Antique Pals Doorstops |
| Collection | Antique Pal Doorstops |
Antique Pal Doorstop Round Pig
Code: LP41986
Antique Pal Doorstop Elephant
Code: LP41989
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 19.5cm x 27.5cm x 15.5cm |
| Barcode | 5010792419893 |
| Range | Antique Pals Doorstops |
| Collection | Antique Pal Doorstops |
Antique Pal Doorstop Bull
Code: LP42913
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 16cm x 26cm x 12.5cm |
| Barcode | 5010792429137 |
| Range | Antique Pals Doorstops |
| Collection | Antique Pal Doorstops |



Accessories Collection
Bath & Body Collection
Bright Stripes
Cosmos Lamps
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Gold Edition
Halloween Collection
Hearts Design Madelaine
Jennifer Rose Lemons
LED Lamps
Mini Bricks Collection
Reactive Glaze Collection
Room Sprays
Rose Garden
Sandy Beach Collection
Urban Art Collection
Vases & Planters
Bug Art Laptray Murphy Mutt (LP74072)
Bug Art Laptray Hesper Hare (LP74080)
Bug Art Laptray Simon Sloth (LP74079)