| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 18cm x 29cm x 18cm |
| Barcode | 5010792754598 |
| Range | Antique Pals Doorstops |
| Collection | Antique Pal Doorstops |
Antique Pals Doorstop Hedgehog
Code: LP75459
Antique Pal Doorstop Teddy
Code: LP27325
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 31cm x 31cm x 24cm |
| Barcode | 5010792273259 |
| Range | Antique Pals Doorstops |
| Collection | Antique Pal Doorstops |
Antique Pal Doorstop Rabbit
Code: LP27326
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 33cm x 29.5cm x 24cm |
| Barcode | 5010792273266 |
| Range | Antique Pals Doorstops |
| Collection | Antique Pal Doorstops |



Accessories Collection
Bath & Body Collection
Bright Stripes
Cosmos Lamps
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Gold Edition
Halloween Collection
Hearts Design Madelaine
Jennifer Rose Lemons
LED Lamps
Mini Bricks Collection
Reactive Glaze Collection
Room Sprays
Rose Garden
Sandy Beach Collection
Urban Art Collection
Vases & Planters