| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 8cm x 2cm x 1cm |
| Barcode | 5053944621201 |
| Range | Party Collection |
| Collection | Party |
Party Initial Candle S
Code: K62120
Party Initial Candle V
Code: K62123
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 8cm x 2cm x 1cm |
| Barcode | 5053944621232 |
| Range | Party Collection |
| Collection | Party |
Party Initial Candle W
Code: K62124
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 8cm x 2cm x 1cm |
| Barcode | 5053944621249 |
| Range | Party Collection |
| Collection | Party |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Frosty Jolly LED Snowman Small (342375)
Daisy Field LED Tube Small (355730)
Garden Garland Duck Small (336670)
Wildflower Meadow LED Tube Large (355721)
Rush Christening Church Bag Girl Medium (343512)
Sparkle Art Plaque Heart Wedding (347862)
Modern Occasion Frame Christening (342724)
Frosty Xmas LED Ball Snowman Small (351980)
Bright Xmas LED Lamp Gold (351866)



Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Chefs Herb Garden
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Poppy Jewellery
Equilibrium Sentiment Necklaces
Etched Mugs