| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 25cm x 22cm x 10cm |
| Barcode | 5033601004790 |
| Range | Gift Bags, Boxes & Greetings |
| Collection | Ombre Bag |
Silver Ombre Gift Bag Medium
Code: E308643
Silver Ombre Gift Bag Bottle
Code: E308644
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 35cm x 13cm x 8cm |
| Barcode | 5033601004806 |
| Range | Gift Bags, Boxes & Greetings |
| Collection | Ombre Bag |
Silver Ombre Gift Bag Perfume
Code: E308649
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 20cm x 13cm x 8cm |
| Barcode | 5033601004813 |
| Range | Gift Bags, Boxes & Greetings |
| Collection | Ombre Bag |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Cute Bronze Highland Coo Mini (355050)
Santa Candy Metallic Wrap Contemporary (X37556)
Girly Text Bag XLarge (E368961)
Butterflies Bag Medium (E369563)
Pink Ombre Gift Bag Bottle (E298354)
North Pole Jumbo PP Woven Bag (X3733725)
Santa Grotto Jumbo Square PP Woven Bag (X3732823)