| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 46cm x 33cm x 14cm |
| Barcode | 5033601004776 |
| Range | Gift Bags, Boxes & Greetings |
| Collection | Ombre Bag |
Silver Ombre Gift Bag XLarge
Code: E308641
Silver Ombre Gift Bag Large
Code: E308642
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 33cm x 27cm x 13cm |
| Barcode | 5033601004783 |
| Range | Gift Bags, Boxes & Greetings |
| Collection | Ombre Bag |
Silver Ombre Gift Bag Medium
Code: E308643
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 25cm x 22cm x 10cm |
| Barcode | 5033601004790 |
| Range | Gift Bags, Boxes & Greetings |
| Collection | Ombre Bag |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Party Initial Candle O (K62116)
Pot of Dreams Wedding Horseshoe (K401029)
Wedding Day Script Gift Bag Medium (E354503)
Girly Text Bag Medium (E368963)
Butterflies Bag Large (E369562)
Butterflies Bag Perfume (E369569)
Pink Watercolour Happy Birthday Bag Medium (E369413)
Rocking Horse Silver Plated Money box (MT6299)



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs