| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 33cm x 27cm x 13cm |
| Barcode | 5033601004783 |
| Range | Gift Bags, Boxes & Greetings |
| Collection | Ombre Bag |
Silver Ombre Gift Bag Large
Code: E308642
Silver Ombre Gift Bag Medium
Code: E308643
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 25cm x 22cm x 10cm |
| Barcode | 5033601004790 |
| Range | Gift Bags, Boxes & Greetings |
| Collection | Ombre Bag |
Silver Ombre Gift Bag Bottle
Code: E308644
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 35cm x 13cm x 8cm |
| Barcode | 5033601004806 |
| Range | Gift Bags, Boxes & Greetings |
| Collection | Ombre Bag |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Moving Crystal Glam Teardrop Silver Plated Necklace (359522)
Bamboo Sparkle Ring Silver Plated Necklace (359176)
All That Bling Two Tier Silver Plated Friendship Bracelet (349394)
Nordic Lights Candle Shade Friend (K62701)
Mixed Metal Modern Heart Necklace (349245)
Geometric Rectangles Silver Plated Bracelet (349227)



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws