| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 8cm x 20cm |
| Barcode | 5036740316298 |
| Range | Equilibrium Sentiment Bangles & Bracelets |
| Collection | Equilibrium Sentiment Bangles & Bracelets |
Equilibrium Silver Plated Infinity Bangle Mum
Code: 54390
Equilibrium Silver Plated Mesh Tree of Life Bracelet Family
Code: 64840
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 8cm x 19cm |
| Barcode | 5036740363315 |
| Range | Equilibrium Sentiment Bangles & Bracelets |
| Collection | Equilibrium Sentiment Bangles & Bracelets |
Equilibrium Silver Plated Mesh Tree of Life Bracelet Friends
Code: 64841
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 8cm x 19cm |
| Barcode | 5036740363322 |
| Range | Equilibrium Sentiment Bangles & Bracelets |
| Collection | Equilibrium Sentiment Bangles & Bracelets |

Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Crochet Blooms
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Lamps
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection