| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.4 x 1.1 x 0.4cm |
| Barcode | 5036740678464 |
| Range | Equilibrium Secret Garden Collection |
| Collection | Equilibrium Secret Garden |
Secret Garden Bird/Trowel Silver Plated Earrings
Code: 364619
Secret Garden Flower/Wellies Gold Plated Necklace
Code: 364620
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.2 x 1.4 x 0.7cm |
| Barcode | 5036740678471 |
| Range | Equilibrium Secret Garden Collection |
| Collection | Equilibrium Secret Garden |
Secret Garden Flower/Wellie Gold Plated Earrings
Code: 364621
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.5 x 0.9 x 0.4cm |
| Barcode | 5036740678488 |
| Range | Equilibrium Secret Garden Collection |
| Collection | Equilibrium Secret Garden |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Bath & Body Collection
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Cheery Crochet Collection
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dream Big Collection
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening