| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.1 x 2.2 x 0.6cm |
| Barcode | 5036740678426 |
| Range | Equilibrium Secret Garden Collection |
| Collection | Equilibrium Secret Garden |
Secret Garden Bee Watering Can Two Tone Earrings
Code: 364615
Secret Garden Drip Watering Can Silver Plated Necklace
Code: 364616
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.5 x 2.3 x 0.9cm |
| Barcode | 5036740678433 |
| Range | Equilibrium Secret Garden Collection |
| Collection | Equilibrium Secret Garden |
Secret Garden Drip Watering Can Silver Plated Bracelet
Code: 364617
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.5 x 2.3 x 0.9cm |
| Barcode | 5036740678440 |
| Range | Equilibrium Secret Garden Collection |
| Collection | Equilibrium Secret Garden |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Bath & Body Collection
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Cheery Crochet Collection
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dream Big Collection
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening