| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 1.3cm x 0.5cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740666935 |
| Range | Equilibrium All That Sparkles |
| Collection | Equilibrium All That Sparkles Collection |
All That Sparkles Pretty Heart Silver Plated Hoop Earrings
Code: 359574
All That Sparkles Twisted Sparkle Silver Plated Hoop Earrings
Code: 359575
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 1.3cm x 0.3cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740666942 |
| Range | Equilibrium All That Sparkles |
| Collection | Equilibrium All That Sparkles Collection |
All That Sparkles Pretty Bow Pearl Silver Plated Dangly Earrings
Code: 359580
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 1.4cm x 1.1cm x 0.4cm |
| Barcode | 5036740666959 |
| Range | Equilibrium All That Sparkles |
| Collection | Equilibrium All That Sparkles Collection |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws