| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 1cm x 1cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740666775 |
| Range | Equilibrium All That Sparkles |
| Collection | Equilibrium All That Sparkles Collection |
All That Sparkles Modern Silver Plated Heart Stud Earrings
Code: 359555
All That Sparkles Lined Circle Silver Plated Stud Earrings
Code: 359556
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 1cm x 1cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740666782 |
| Range | Equilibrium All That Sparkles |
| Collection | Equilibrium All That Sparkles Collection |
All That Sparkles Textured Heart Silver Plated Stud Earrings
Code: 359557
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 1cm x 1cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740666799 |
| Range | Equilibrium All That Sparkles |
| Collection | Equilibrium All That Sparkles Collection |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
All That Sparkles Modern Silver Plated Heart Stud Earrings (359555)