| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 1.1cm x 1cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740666805 |
| Range | Equilibrium All That Sparkles |
| Collection | Equilibrium All That Sparkles Collection |
All That Sparkles Chic Bow Silver Plated Stud Earrings
Code: 359558
All That Sparkles Crystal Knot Silver Plated Stud Earrings
Code: 359559
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 1cm x 1cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740666812 |
| Range | Equilibrium All That Sparkles |
| Collection | Equilibrium All That Sparkles Collection |
All That Sparkles Round Solitaire Silver Plated Stud Earrings
Code: 359560
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 0.8cm x 0.8cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740666829 |
| Range | Equilibrium All That Sparkles |
| Collection | Equilibrium All That Sparkles Collection |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
All That Sparkles Textured Heart Silver Plated Stud Earrings (359557)