| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 1cm x 1cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740666799 |
| Range | Equilibrium All That Sparkles |
| Collection | Equilibrium All That Sparkles Collection |
All That Sparkles Textured Heart Silver Plated Stud Earrings
Code: 359557
All That Sparkles Chic Bow Silver Plated Stud Earrings
Code: 359558
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 1.1cm x 1cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740666805 |
| Range | Equilibrium All That Sparkles |
| Collection | Equilibrium All That Sparkles Collection |
All That Sparkles Crystal Knot Silver Plated Stud Earrings
Code: 359559
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 1cm x 1cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740666812 |
| Range | Equilibrium All That Sparkles |
| Collection | Equilibrium All That Sparkles Collection |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
All That Sparkles Crystal Knot Silver Plated Stud Earrings (359559)
All That Sparkles Textured Heart Silver Plated Stud Earrings (359557)