| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 0.7cm x 0.9cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740663910 |
| Range | Equilibrium Glam Rox Collection |
| Collection | Equilibrium Glam Rox Collection |
Glam Rox Silver Plated Oppulence Bracelet
Code: 359257
Glam Rox Silver Plated Baguette Bracelet
Code: 359258
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 0.6cm x 0.3cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740663927 |
| Range | Equilibrium Glam Rox Collection |
| Collection | Equilibrium Glam Rox Collection |
Glam Rox Colour Burst Silver Plated Necklace
Code: 364445
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.5 x 1.5 x 0.3cm |
| Barcode | 5036740679621 |
| Range | Equilibrium Glam Rox Collection |
| Collection | Equilibrium Glam Rox Collection |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws