| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.5 x 1.5 x 0.3cm |
| Barcode | 5036740679706 |
| Range | Equilibrium Glam Rox Collection |
| Collection | Equilibrium Glam Rox Collection |
Glam Rox Chic Circle Silver Plated Earrings
Code: 364453
Glam Rox Hanging Solitaire Silver Plated Necklace
Code: 349176
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 3.5cm x 1cm |
| Barcode | 5036740633159 |
| Range | Equilibrium Glam Rox Collection |
| Collection | Equilibrium Glam Rox Collection |
Glam Rox Oppulent Ring Silver Plated Necklace
Code: 349177
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.6cm x 1.8cm |
| Barcode | 5036740633166 |
| Range | Equilibrium Glam Rox Collection |
| Collection | Equilibrium Glam Rox Collection |
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection