| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.5cm x 1cm |
| Barcode | 5036740633173 |
| Range | Equilibrium Glam Rox Collection |
| Collection | Equilibrium Glam Rox Collection |
Glam Rox Stylish Rectangle Silver Plated Necklace
Code: 349178
Glam Rox Sparkle Rings Silver Plated Necklace
Code: 349179
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 100cm x 60cm |
| Barcode | 5036740633180 |
| Range | Equilibrium Glam Rox Collection |
| Collection | Equilibrium Glam Rox Collection |
Glam Rox Elegant Flower Silver Plated Necklace
Code: 349181
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.1cm x 1cm |
| Barcode | 5036740633203 |
| Range | Equilibrium Glam Rox Collection |
| Collection | Equilibrium Glam Rox Collection |
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection