| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 50cm x 50cm |
| Barcode | 5036740633258 |
| Range | Equilibrium Glam Rox Collection |
| Collection | Equilibrium Glam Rox Collection |
Glam Rox Gold Plated Tennis Bracelet
Code: 349186
Glam Rox Starburst Silver Plated Bracelet
Code: 349188
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.5cm x 1.3cm |
| Barcode | 5036740633272 |
| Range | Equilibrium Glam Rox Collection |
| Collection | Equilibrium Glam Rox Collection |
Glam Rox Modern Silver Plated Bangle
Code: 349189
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 5.8cm x 7.3cm |
| Barcode | 5036740633289 |
| Range | Equilibrium Glam Rox Collection |
| Collection | Equilibrium Glam Rox Collection |
Crystal Healing CDUs
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Village Pottery Round Garden House Tealight (362410)
Village Pottery Blue Garden Thatch Tealight (362400)
Geometric Two Tone Modern Necklace (349220)
Pink Ombre Gift Bag Large (E298352)
Colourful Diamante Butterfly Brooch (284621)
Occasions Wrap (2 Sheet, 2 Tags) (E3558822)