| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.2cm x 1.6cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740663897 |
| Range | Equilibrium Glam Rox Collection |
| Collection | Equilibrium Glam Rox Collection |
Glam Rox Gold Plated Circle of Colour Earrings
Code: 359253
Glam Rox Silver Plated Contemporary Bangle
Code: 359255
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 1.7cm x 7cm x 0.8cm |
| Barcode | 5036740663903 |
| Range | Equilibrium Glam Rox Collection |
| Collection | Equilibrium Glam Rox Collection |
Glam Rox Silver Plated Oppulence Bracelet
Code: 359257
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 0.7cm x 0.9cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740663910 |
| Range | Equilibrium Glam Rox Collection |
| Collection | Equilibrium Glam Rox Collection |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws