| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 14.5cm x 6cm x 14.5cm |
| Barcode | 5036740682508 |
| Range | Crochet Blooms |
| Collection | Crochet Smiley Pots |
Crochet Smiley Pot Nan
Code: 361831
Crochet Smiley Pot Sunflower
Code: 356305
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 15.5cm x 9cm x 5.5cm |
| Barcode | 5036740674190 |
| Range | Crochet Blooms |
| Collection | Crochet Smiley Pots |
Crochet Smiley Pot Daisy
Code: 356306
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 14.5cm x 5.5cm x 5.5cm |
| Barcode | 5036740674206 |
| Range | Crochet Blooms |
| Collection | Crochet Smiley Pots |


Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets