| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 16.5cm x 14.5cm x 7.5cm |
| Barcode | 5036740674220 |
| Range | Crochet Blooms |
| Collection | Crochet Smiley Pots |
Crochet Smiley Pot Cactus
Code: 356308
Crochet Smiley Pots Blooms
Code: 356320
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 17cm x 6.5cm x 6cm |
| Barcode | 5036740672264 |
| Range | Crochet Blooms |
| Collection | Crochet Smiley Pots |
Crochet Smiley Pot Mum
Code: 361830
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 15.5cm x 6cm x 15.5cm |
| Barcode | 5036740682492 |
| Range | Crochet Blooms |
| Collection | Crochet Smiley Pots |

Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets