| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 23.5cm x 23cm x 12.5cm |
| Barcode | 5036740671724 |
| Range | Cottage Garden Tins |
| Collection | Cottage Garden |
Cottage Garden Tin Jug
Code: 356255
Cottage Garden Tin Watering Can
Code: 356256
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 16.5cm x 24.5cm x 14cm |
| Barcode | 5036740671731 |
| Range | Cottage Garden Tins |
| Collection | Cottage Garden |
Cottage Garden Tin Milk Churn Small
Code: 356257
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 17.5cm x 13cm x 11.5cm |
| Barcode | 5036740671748 |
| Range | Cottage Garden Tins |
| Collection | Cottage Garden |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets