| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 26cm x 17cm x 14cm |
| Barcode | 5036740671755 |
| Range | Cottage Garden Tins |
| Collection | Cottage Garden |
Cottage Garden Tin Milk Churn Large
Code: 356258
Cottage Garden Tin Pail Set of 3
Code: 356250
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 16.3cm x 18cm x 16.3cm |
| Barcode | 5036740671694 |
| Range | Cottage Garden Tins |
| Collection | Cottage Garden |
Cottage Garden Tin Frilly Pail Set of 3
Code: 356251
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 17.5cm x 18.5cm x 17.5cm |
| Barcode | 5036740671700 |
| Range | Cottage Garden Tins |
| Collection | Cottage Garden |

Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets