| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 17.5cm x 18.5cm x 17.5cm |
| Barcode | 5036740671700 |
| Range | Cottage Garden Tins |
| Collection | Cottage Garden |
Cottage Garden Tin Frilly Pail Set of 3
Code: 356251
Cottage Garden Tin Tall Pail Set of 2
Code: 356252
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 25cm x 15cm x 15cm |
| Barcode | 5036740671717 |
| Range | Cottage Garden Tins |
| Collection | Cottage Garden |
Cottage Garden Tin Jug
Code: 356255
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 23.5cm x 23cm x 12.5cm |
| Barcode | 5036740671724 |
| Range | Cottage Garden Tins |
| Collection | Cottage Garden |

Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Cottage Garden Tin Milk Churn Small (356257)
Cottage Garden Tin Pail Set of 3 (356250)