| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.4cm x 0.6cm x 0.4cm |
| Barcode | 5036740650316 |
| Range | Equilibrium Raindrops Collection |
| Collection | Equilibrium Raindrops |
Raindrops Glam Silver Plated Droplet Earrings
Code: 354564
Raindrops Heart Droplets Silver Plated Earrings
Code: 354566
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.5cm x 0.8cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740650323 |
| Range | Equilibrium Raindrops Collection |
| Collection | Equilibrium Raindrops |
Raindrops Heart Droplets Silver Plated Necklace
Code: 354567
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 3cm x 1cm x 0.4cm |
| Barcode | 5036740650330 |
| Range | Equilibrium Raindrops Collection |
| Collection | Equilibrium Raindrops |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Chic Silver Plated Bangle Clear Green (359486)