| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.4cm x 1.7cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740650248 |
| Range | Equilibrium Raindrops Collection |
| Collection | Equilibrium Raindrops |
Raindrops Umbrella Silver Plated Necklace
Code: 354554
Raindrops Sparkle Silver Plated Necklace
Code: 354556
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 1.4cm x 0.6cm x 0.6cm |
| Barcode | 5036740650255 |
| Range | Equilibrium Raindrops Collection |
| Collection | Equilibrium Raindrops |
Raindrops Sparkle Silver Plated Friendship Bracelet
Code: 354557
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.2cm x 0.4cm x 0.4cm |
| Barcode | 5036740650262 |
| Range | Equilibrium Raindrops Collection |
| Collection | Equilibrium Raindrops |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
High Definition Art Rockstar Kitty (353166)