| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.7cm x 0.9cm x 0.9cm |
| Barcode | 5036740650217 |
| Range | Equilibrium Raindrops Collection |
| Collection | Equilibrium Raindrops |
Raindrops Single Droplet Silver Plated Necklace
Code: 354550
Raindrops Multi Droplet Silver Plated Bracelet
Code: 354551
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.5cm x 0.7cm x 0.7cm |
| Barcode | 5036740650224 |
| Range | Equilibrium Raindrops Collection |
| Collection | Equilibrium Raindrops |
Raindrops Hang Droplet Silver Plated Earrings
Code: 354552
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.5cm x 0.7cm x 0.7cm |
| Barcode | 5036740650231 |
| Range | Equilibrium Raindrops Collection |
| Collection | Equilibrium Raindrops |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Bamboo Sparkle Two Tone Circles Necklace (359183)
Silver 3 Way Travel Frame (24103)
Loving Cats Brooch (324680)
Sparkle Lines Silver Plated Bangle (359470)
Fox Under The Moon 2nd Ed. Book (FM251FUTM)
Moving Crystal Silver Plated Teardrop Necklace (324660)
Glam Hang Crystal Silver Plated Bangle (359475)
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws