| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.8cm x 1.7cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740648085 |
| Range | Equilibrium Eternal Bow Collection |
| Collection | Equilibrium Eternal Bow Collection |
Eternal Bow Glam Silver Plated Necklace
Code: 354236
Eternal Bow Glam Silver Plated Earrings
Code: 354237
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.5cm x 1.3cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740648092 |
| Range | Equilibrium Eternal Bow Collection |
| Collection | Equilibrium Eternal Bow Collection |
Eternal Bow Rope Style Silver Plated Earrings
Code: 354239
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 100cm x 130cm x 20cm |
| Barcode | 5036740648108 |
| Range | Equilibrium Eternal Bow Collection |
| Collection | Equilibrium Eternal Bow Collection |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Glam Rox Elegant Silver Plated Necklace (354254)
Mixed Metal Glam Rings Bracelet (364462)
Plain White Silver Promotion Frame 8x10 (79380)