| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 4.8cm x 1.8cm |
| Barcode | 5036740632732 |
| Range | Equilibrium Eternal Bow Collection |
| Collection | Equilibrium Eternal Bow Collection |
Eternal Bow Twirly Bow Silver Plated Necklace
Code: 349142
Eternal Bow Glam Bow Silver Plated Necklace
Code: 349143
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.7cm x 1.1cm |
| Barcode | 5036740632749 |
| Range | Equilibrium Eternal Bow Collection |
| Collection | Equilibrium Eternal Bow Collection |
Eternal Bow Circle Bow Silver Plated Necklace
Code: 349144
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.9cm x 1.7cm |
| Barcode | 5036740632756 |
| Range | Equilibrium Eternal Bow Collection |
| Collection | Equilibrium Eternal Bow Collection |
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection