| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.7cm x 2.6cm |
| Barcode | 5036740632824 |
| Range | Equilibrium Eternal Bow Collection |
| Collection | Equilibrium Eternal Bow Collection |
Eternal Bow Double Sparkle Bow Silver Plated Bracelet
Code: 349155
Eternal Bow Two Tone Bow Heart T-Bar Bracelet
Code: 349156
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.6cm x 1.4cm |
| Barcode | 5036740632831 |
| Range | Equilibrium Eternal Bow Collection |
| Collection | Equilibrium Eternal Bow Collection |
Eternal Bow Sparkle Bow Silver Plated Stud Earrings
Code: 349160
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 100cm x 140cm |
| Barcode | 5036740632862 |
| Range | Equilibrium Eternal Bow Collection |
| Collection | Equilibrium Eternal Bow Collection |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Geometric Rectangle Silver Plated Stud Earrings (349230)
Luxe Tag Sparkle Heart Silver Plated Earrings (354602)
Aquamarine Bulldog Print 30x30cm (AQM027)
Moving Crystal Silver Plated Square Necklace (344711)
Pure Elegance Chic Silver Plated Stud Earrings (329257)
Luxe Tag Graduated Oval Gold Plated Earrings (354608)
Sparkle Ring Silver Plated Earrings (344721)
Luxe Tag Graduated Purple Silver Plated Earrings (354605)
Indulge Quick Dry Hair Turban (361991)
Crystal Healing CDUs
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle