| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.2 x 1.3 x 0.5cm |
| Barcode | 5036740679553 |
| Range | Equilibrium Eternal Bow Collection |
| Collection | Equilibrium Eternal Bow Collection |
Eternal Bow Cool Mint Bow Silver Plated Earrings
Code: 364440
Eternal Bow Sparkle Bow Silver Plated Necklace
Code: 349140
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.5cm x 1.9cm |
| Barcode | 5036740632718 |
| Range | Equilibrium Eternal Bow Collection |
| Collection | Equilibrium Eternal Bow Collection |
Eternal Bow Double Sparkle Bow Silver Plated Necklace
Code: 349141
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.7cm x 2.1cm |
| Barcode | 5036740632725 |
| Range | Equilibrium Eternal Bow Collection |
| Collection | Equilibrium Eternal Bow Collection |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Back To Nature Two Tone Mushroom Necklace (349375)
Back To Nature Leaves Teardrop Silver Plated Necklace (349377)
Indulge Blending Sponge (356200)
Eternal Bow Sparkle Bow Silver Plated Stud Earrings (349160)
Eternal Bow Circle Bow Silver Plated Necklace (349144)
Pure Elegance Silver Plated Solitaire Necklace (329226)
Luxe Tag Graduated Oval Gold Plated Necklace (354607)
Pure Elegance Chic Silver Plated Stud Earrings (329257)
Luxe Tag Graduated Oval Gold Plated Earrings (354608)
Sparkle Ring Silver Plated Earrings (344721)
Luxe Tag Graduated Purple Silver Plated Earrings (354605)
Indulge Quick Dry Hair Turban (361991)
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection