| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.4cm x 1cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740648078 |
| Range | Equilibrium Eternal Bow Collection |
| Collection | Equilibrium Eternal Bow Collection |
Eternal Bow Elegant Drop Silver Plated Earrings
Code: 354234
Eternal Bow Glam Silver Plated Necklace
Code: 354236
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.8cm x 1.7cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740648085 |
| Range | Equilibrium Eternal Bow Collection |
| Collection | Equilibrium Eternal Bow Collection |
Eternal Bow Glam Silver Plated Earrings
Code: 354237
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.5cm x 1.3cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740648092 |
| Range | Equilibrium Eternal Bow Collection |
| Collection | Equilibrium Eternal Bow Collection |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Glam Rox Pretty Heart Silver Plated Earrings (354246)
Geometric Glam Square Silver Plated Necklace (354268)