| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 8cm x 1.5cm |
| Barcode | 5036740633579 |
| Range | Equilibrium Geometric Collection |
| Collection | Equilibrium Geometric Collection |
Geometric Rectangles Silver Plated Bracelet
Code: 349227
Geometric Rectangle Silver Plated Stud Earrings
Code: 349230
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 80cm x 50cm |
| Barcode | 5036740633586 |
| Range | Equilibrium Geometric Collection |
| Collection | Equilibrium Geometric Collection |
Geometric Sparkle Square Silver Plated Earrings
Code: 349231
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.5cm x 1.1cm |
| Barcode | 5036740633593 |
| Range | Equilibrium Geometric Collection |
| Collection | Equilibrium Geometric Collection |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Luxe Tag Sparkle Heart Silver Plated Earrings (354602)
Aquamarine Bulldog Print 30x30cm (AQM027)
Moving Crystal Silver Plated Square Necklace (344711)
Pure Elegance Chic Silver Plated Stud Earrings (329257)
Luxe Tag Graduated Oval Gold Plated Earrings (354608)
Sparkle Ring Silver Plated Earrings (344721)
Luxe Tag Graduated Purple Silver Plated Earrings (354605)
Indulge Quick Dry Hair Turban (361991)
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection