| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 0.9 x 0.9 x 0.3cm |
| Barcode | 5036740679720 |
| Range | Equilibrium Geometric Collection |
| Collection | Equilibrium Geometric Collection |
Geometric Chic Square Silver Plated Earrings
Code: 364456
Geometric Rectangle Silver Plated Crystal Necklace
Code: 349210
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.7cm x 0.6cm |
| Barcode | 5036740633432 |
| Range | Equilibrium Geometric Collection |
| Collection | Equilibrium Geometric Collection |
Geometric Sparkle Square Silver Plated Necklace
Code: 349211
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2cm x 1.5cm |
| Barcode | 5036740633449 |
| Range | Equilibrium Geometric Collection |
| Collection | Equilibrium Geometric Collection |
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection