| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.3cm x 1.3cm |
| Barcode | 5036740633456 |
| Range | Equilibrium Geometric Collection |
| Collection | Equilibrium Geometric Collection |
Geometric Modern Squares Silver Plated Necklace
Code: 349212
Geometric Stylish Square Silver Plated Necklace
Code: 349213
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.5cm x 1.5cm |
| Barcode | 5036740633463 |
| Range | Equilibrium Geometric Collection |
| Collection | Equilibrium Geometric Collection |
Geometric V Silver Plated Necklace
Code: 349214
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.1cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740633470 |
| Range | Equilibrium Geometric Collection |
| Collection | Equilibrium Geometric Collection |
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection