| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 19cm x 20cm x 3cm |
| Barcode | 5036740623952 |
| Range | Pooch Pals Collection |
| Collection | Pooch Pals |
Pooch Pals Photoframe Labrador
Code: 342427
Pooch Pals Photoframe Westie
Code: 342428
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 9cm x 10.5cm x 5.5cm |
| Barcode | 5036740623969 |
| Range | Pooch Pals Collection |
| Collection | Pooch Pals |
Pooch Pals Labrador Coaster Set
Code: 342429
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9cm x 10.5cm x 5.5cm |
| Barcode | 5036740623976 |
| Range | Pooch Pals Collection |
| Collection | Pooch Pals |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dream Big Collection
Dudes Collection