| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9cm x 10.5cm x 5.5cm |
| Barcode | 5036740623983 |
| Range | Pooch Pals Collection |
| Collection | Pooch Pals |
Pooch Pals Westie Coaster Set
Code: 342430
Pooch Pals Hanging Heart Plaque
Code: 342420
| Assortment (Variations) | 4 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 10.2cm x 10.7cm x 0.8cm |
| Barcode | 5036740623891 |
| Range | Pooch Pals Collection |
| Collection | Pooch Pals |
Pooch Pals Hanging Kennel Plaque
Code: 342421
| Assortment (Variations) | 4 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 14.5cm x 12.2cm x 0.8cm |
| Barcode | 5036740623907 |
| Range | Pooch Pals Collection |
| Collection | Pooch Pals |

Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dream Big Collection
Dudes Collection
Pooch Pals Westie Dog Tealight (342426)
Pooch Pals Photoframe Labrador (342427)
Pooch Pals Hanging Kennel Plaque (342421)