| Assortment (Variations) | 4 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 14.5cm x 12.2cm x 0.8cm |
| Barcode | 5036740623907 |
| Range | Pooch Pals Collection |
| Collection | Pooch Pals |
Pooch Pals Hanging Kennel Plaque
Code: 342421
Pooch Pals Labrador Dog Tealight
Code: 342425
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 7cm x 8cm x 8cm |
| Barcode | 5036740623938 |
| Range | Pooch Pals Collection |
| Collection | Pooch Pals |
Pooch Pals Westie Dog Tealight
Code: 342426
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 7cm x 8cm x 8cm |
| Barcode | 5036740623945 |
| Range | Pooch Pals Collection |
| Collection | Pooch Pals |


Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dream Big Collection
Dudes Collection