| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 8cm x 19cm |
| Barcode | 5036740575589 |
| Range | Equilibrium Poppy Jewellery |
| Collection | Equilibrium Poppy Jewellery |
Framed Poppy Bangle
Code: 329432
Poppy Hematite Bracelet
Code: 339865
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.7cm x 2.9cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740601196 |
| Range | Equilibrium Poppy Jewellery |
| Collection | Equilibrium Poppy Jewellery |
Poppy Trio Pretty Oval Necklace
Code: 339866
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.2cm x 1.5cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740601202 |
| Range | Equilibrium Poppy Jewellery |
| Collection | Equilibrium Poppy Jewellery |
Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection