| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 42cm x 2cm |
| Barcode | 5036740478460 |
| Range | Equilibrium Poppy Jewellery |
| Collection | Equilibrium Poppy Jewellery |
Delicate Small Poppy Necklace
Code: 289386
Poppy Diamante Heart Necklace
Code: 299460
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 45cm x 3cm |
| Barcode | 5036740505531 |
| Range | Equilibrium Poppy Jewellery |
| Collection | Equilibrium Poppy Jewellery |
Poppy Elegant Heart Necklace
Code: 319640
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 45cm x 2cm |
| Barcode | 5036740551736 |
| Range | Equilibrium Poppy Jewellery |
| Collection | Equilibrium Poppy Jewellery |
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection