| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.7cm x 1.3cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740601219 |
| Range | Equilibrium Poppy Jewellery |
| Collection | Equilibrium Poppy Jewellery |
Poppy Sparkle Necklace
Code: 339867
Poppy Kiss Necklace
Code: 339868
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.8cm x 0.7cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740601226 |
| Range | Equilibrium Poppy Jewellery |
| Collection | Equilibrium Poppy Jewellery |
Poppy Trio Brooch
Code: 339870
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 3.6cm x 1.1cm x 0.9cm |
| Barcode | 5036740601233 |
| Range | Equilibrium Poppy Jewellery |
| Collection | Equilibrium Poppy Jewellery |
Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves