| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 47cm x 1cm |
| Barcode | 5036740576418 |
| Range | Equilibrium Pure Elegance Collection |
| Collection | Equilibrium Pure Elegance |
Pure Elegance Triple Diamante Silver Plated Necklace
Code: 329225
Pure Elegance Silver Plated Solitaire Necklace
Code: 329226
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 45cm x 1cm |
| Barcode | 5036740576425 |
| Range | Equilibrium Pure Elegance Collection |
| Collection | Equilibrium Pure Elegance |
Pure Elegance Gold Plated Solitaire Necklace
Code: 329232
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 45cm x 1cm |
| Barcode | 5036740576487 |
| Range | Equilibrium Pure Elegance Collection |
| Collection | Equilibrium Pure Elegance |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Luxe Tag Graduated Oval Gold Plated Necklace (354607)
Pure Elegance Chic Silver Plated Stud Earrings (329257)
Luxe Tag Graduated Oval Gold Plated Earrings (354608)
Sparkle Ring Silver Plated Earrings (344721)
Luxe Tag Graduated Purple Silver Plated Earrings (354605)
Indulge Quick Dry Hair Turban (361991)



Accessories Collection
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves